powrót do mtmAdmin
MenuMenu
pl | en

  COVID-19 WSPARCIE PRAWNE - Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

  COVID-19 WSPARCIE PRAWNE - Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

   

  Szanowni Państwo,

  Wobec obowiązującego stanu epidemii i w obliczu prawdopodobnego kryzysu gospodarczego wszyscy członkowie Izby Kolei znaleźli się w trudnej i nietypowej sytuacji. Dostosowanie prowadzonej działalności do obecnych uwarunkowań i przygotowanie jej do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom wymaga szczególnie dobrego zorientowania w otoczeniu prawnym.

   

  Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom, jakie otrzymujemy od członków Izby, uzyskaliśmy od jednego ze zrzeszonych podmiotów – Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Poznaniu – deklarację wsparcia członków Izby w zakresie narastających wątpliwości prawnych dotyczących obowiązujących i projektowanych regulacji.

   

  Zespół specjalistów Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy sp. k. na bieżąco monitoruje zmiany prawne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną, które mogą istotnie oddziaływać na Państwa działalność. Za naszym pośrednictwem będziemy udostępniać Państwu materiały przygotowane przez  zespół Kancelarii, w których omawiane będą istotne kwestie oraz problemy prawne mające wpływ na funkcjonowanie Państwa organizacji.

   

  W sprawach wymagających indywidualnych konsultacji oraz pomocy, prosimy o bezpośredni kontakt z mec. Piotrem Szwechłowiczem z Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy sp.k. za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  piotr.szwechlowicz@piszcz.pl lub telefonu: 603 482 903.

   

  Istnieje także możliwość kontaktu za pośrednictwem przedstawiciela Izby Kolei. Kontakt:

  Radosław Karwicki

  tel. 508 501 069

  mail: r.karwicki@izbakolei.pl