"Gwiazdy na gwiazdkę" - pokażcie swój świąteczny talent! [KONKURS]

Gdy w kuchni unosi się zapach piernika, a pokój rozświetlają kolorowe lampki na choince, to znak, że święta tuż tuż. Jak wyglądają Wasze przygotowania?

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zaprasza do udziału w świątecznym konkursie dla dzieci – „Gwiazdy na gwiazdkę”. Pokaż swój talent – zrób zdjęcie lub nagraj film i prześlij go do nas. Do zabawy zaproś najbliższych – dziadków, rodziców i rodzeństwo!

Pieczesz lub ozdabiasz pierniki? Tworzysz autorskie bombki na choinkę, a może inaugurujesz wspólne śpiewanie kolęd? Pokaż to – pochwal się swoim talentem i wyczekuj naszego Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów!

Także macie talent? Nie traćcie więc czasu i koniecznie nam go pokażcie! Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: e.studzinska@izbakolei.pldo 4 grudnia, do godz. 12.00.

„Gwiazdy na gwiazdkę” to konkurs skierowany do dzieci i młodzieży, mający na celu promocję polskich tradycji, rozbudzenia kreatywności i zacieśniania relacji z bliskimi. Zadaniem uczestników jest prezentacja talentu, pasji i połączenie jej z tematyką zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia w formie cyfrowej, wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym, a także filmy (w formacie mp4 lub link do filmu) – nie dłuższe niż 45 sekund – należy przesłać w formie elektronicznej na wskazany wyżej adres e-mail.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na oficjalnym profilu „Raportu Kolejowego” na portalu Facebook, a o zwycięstwie zdecydują internauci i liczba like’ów pod każdym materiałem.

Głosowanie rozpocznie się 5 grudnia o północy i potrwa do 14 grudnia do godz. 10.00. O możliwości oddawania głosów poinformujemy również w raportowym Newsletterze!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 grudnia 2020 r. o godz. 12.00. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.raportkolejowy.pl i portalu Facebook.

Fundatorem prezentów jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.