powrót do mtmAdmin
MenuMenu
pl | en
  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Izba i Fundacja Grupy PKP uczą najmłodszych bezpieczeństwa

  Rozdystrybuowaliśmy już blisko cztery tysiące egzemplarzy „Beni uczy bezpieczeństwa”. Razem z firmami członkowskimi budujemy bezpieczną, innowacyjną kolej przyszłości.

  W tym roku nasz samorząd ponownie włączył się w działania na rzecz budowania bezpieczeństwa na kolei – szczególnie bezpieczeństwa najmłodszych.

  Odpowiednie, ciekawe edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, a także zaszczepianie miłości do kolei i pociągów jest więc niebagatelną misją. Dlatego Izba w ramach współpracy z Fundacją Grupy PKP dystrybuuje wydawnictwo z serii „Beni uczy bezpieczeństwa”. W książeczce najmłodsi mogą znaleźć kolorowanki, łamigłówki, grę planszową, komiks oraz ilustracje promujące odpowiedzialne i proekologiczne postawy społeczne. Tegoroczna edycja wydawnictwa została wzbogacona o wersję anglojęzyczną.

  Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i przekazania książeczek „Beni uczy bezpieczeństwa” swoim pracownikom. Wszystkie firmy zrzeszone w Izbie otrzymują książeczki całkowicie bezpłatnie. W celu zamówienia książeczek i ustalenia ich ilości prosimy o kontakt mailowy.

  Osoba kontaktowa: Lena Szuster, l.szuster@izbakolei.pl