Izba partnerem warsztatów nt. kolei regionalnych i aglomeracyjnych

Dzisiaj w siedzibie PKP SA rozpoczęła się trzecia edycja warsztatów Pasażerskie przewozy kolejowe regionalne i aglomeracyjne. Warsztaty organizują wspólnie Polskie Koleje Państwowe SA oraz UIC (Międzynarodowy Związek Kolei). Partnerem wydarzenia Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Głównym celem warsztatów jest dokładny, kompleksowy przegląd systemów kolei podmiejskich i regionalnych na całym świecie, wspieranie wymiany doświadczeń i informacji na temat najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie, a także kreowanie globalnej wizji podmiejskich i regionalnych usług kolejowych.

Szkolenie skierowane jest do menedżerów na stanowiskach decyzyjnych w sektorze transportu, w szczególności w kolejnictwie, przedstawicieli ministerstw, władz lokalnych lub regionalnych, uniwersytetów, organów doradczych, agencji oraz stowarzyszeń.

Warsztaty odbywają się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.