Jak w dobie kryzysu odbudować łańcuchy dostaw? [KONFERENCJA]

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei razem z Polską Agencją Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji Sektor kolejowy w dobie kryzysu – Odbudowa łańcuchów dostaw. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca o godz. 9.30 w trybie hybrydowym. Część stacjonarna odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH, ul. Bagatela 12, Warszawa.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym - stacjonarnie w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie. (fot. ilustracyjne)

Udział w części stacjonarnej lub online będzie możliwy po zarejestrowaniu poprzez platformę internetową lub kartę zgłoszenia.

W czasie spotkania porozmawiamy między innymi o:

• aktualnej koniunkturze na rynkach,
    • wpływie pandemii i konfliktu zbrojnego na łańcuchy dostaw,
    • poszukamy alternatywnych rozwiązań dla zaburzonych łańcuchów dostaw,
    • poznamy potencjał oraz perspektywy współpracy na linii PAIH- polscy przedsiębiorcy.

W przypadku wyrażenia chęci rejestracji poprzez platformę internetową prosimy o mail zwrotny
    na adres: r.karwicki@izbakolei.pl