9. Kongres Innowacyjnej Gospodarki

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

jak co roku zapraszam Was, a także przedstawicieli Waszych firm członkowskich do udziału w 9. Kongresie Innowacyjnej Gospodarki. Kolejna, edycja tego najważniejszego dla KIG wydarzenia odbędzie się już 13 listopada w Centrum Praskim Koneser (Plac Konesera 2 - Butelkownia). Liczę, że znajdziecie czas aby spędzić ten dzień wspólnie z nami w Warszawie.

Andrzej Arendarski

Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa, www.kig.pl