Customer Day w ArcelorMittal

Spotkania z partnerami biznesowymi, prezentacje, wizyty na zapleczu produkcyjnym, możliwość poznania tajników produkcji szyn dla kolei dużych prędkości – te i inne atrakcje czekają dzisiaj na uczestników Customer Day w naszej firmie członkowskiej Arcelor Mittal Poland.

W Customer Day biorą udział także przedstawiciele Raportu Kolejowego i Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei: Dyrektor Generalny, Redaktor Naczelny Adam Musiał, Z-ca Redaktora Naczelnego Radosław Karwicki oraz Project Manager Zbigniew Wiśniewski.

ArcelorMittal Poland jest największym producentem stali w Polsce, zatrudniającym ponad 11 tysięcy pracowników w sześciu oddziałach w województwach śląskim, małopolskim i opolskim. Dzięki inwestycjom firma jest dziś jednym z najnowocześniejszych producentów stali w Europie.

ArcelorMittal produkuje wyroby długie, takie jak kształtowniki (w tym grodzice), szyny (w tym szynę o długości 120 metrów) i akcesoria kolejowe oraz obudowy górnicze wykorzystywane w budownictwie, transporcie szynowym i przemyśle wydobywczym, wyroby płaskie, wykorzystywane przez przemysł motoryzacyjny, AGD i budowlany.  Oddziały ArcelorMittal Poland zlokalizowane są w: Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Zdzieszowicach.