Do Mistrzostw Piłki Nożnej dołączają kolejne drużyny!

Już za chwilę zobaczymy się na VIII Mistrzostwach Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej w Bydgoszczy. Chęć udziału w tym niezwykłym sportowym przedsięwzięciu zgłosiły kolejne drużyny!

Do odważnych zespołów piłkarskich dołączyli reprezentanci firm:

• PKP Telkol,
    • PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Wałbrzychu
    • oraz TRAKCJA PRKiL SA.

Turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. Jeżeli chcecie zgłosić swoje drużyny, koniecznie skontaktujcie się z koordynatorką mistrzostw Anną Modrzejewską: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551. Turniej to także świetna możliwość do ciekawego, niebanalnego promowania firmy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pakietami sponsorskimi.

kolejnapilke.pl