Informacja o firmie członkowskiej: IGE+XAO częścią Grupy Schneider Electric

19 lutego 2018 r. Organ Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (AMF) opublikował wyniki publicznej oferty przyjaznego przejęcia zainicjowanej przez Schneider Electric Industries SAS. Tym samym Grupa IGE+XAO stała się częścią dużej międzynarodowej Grupy Schneider Electric.

IGE + XAO zachowuje autonomię i w dalszym ciągu będzie obsługiwać swoich klientów oraz rozwijać dotychczasową działalność we współpracy ze środowiskiem producentów osprzętu elektrycznego. Sfinalizowaniu operacji pozwoli na wdrożenie wielotorowej współpracy z Schneider Electric. Dzięki temu klienci, partnerzy oraz współpracownicy Grupy IGE+XAO będą korzystać z silniejszej, bardziej innowacyjnej i szerzej obecnej na arenie międzynarodowej marki wspieranej przez wiodącego, międzynarodowego lidera, obecnego w ponad stu krajach.