Jest dostępna nowa wersja programu SEE Electrical Expert V4R3

SEE Electrical Expert V4R3, produkt naszej firmy członkowskiej IGE+XAO Polska, oferuje pełną gamę nowych funkcji i ulepszeń, zapewniających możliwości projektowania elektrycznego ukierunkowanego na produkcję. Program SEE Electrical EXPERT jest używany przez firmy takie jak: PESA, NEWAG i inne do projektowania automatyki w pojazdach szynowych.

Nowe możliwości zaawansowanego projektowania elektrycznego:

• Nowy konfigurator PLC
    • 3D Panel Manufacturing
    • Harness Manufacturing Jigboard Module
    • Eksporty oznaczników aparatów / żył/kabli do drukarek etykiet
    • Rozszerzenie współpracy z firmą Siemens (narzędzia TIA, TeamCenter, NX Cad).

Więcej na stronie: ige-xao.com