Już wkrótce nowy numer Raportu Kolejowego!

Już niedługo w Wasze ręce trafi pierwszy w tym roku numer Raportu Kolejowego. Znajdziecie w nim m.in. wywiad z prezesem PKP Polskich Linii Kolejowych Ireneuszem Merchelem.

– Rok 2017 był dla PKP Polskich Linii Kolejowych SA bardzo dynamicznym okresem. To rok zmian i bardzo intensywnej pracy – powiedział Raportowi Kolejowemu prezes Merchel.

Ponadto w numerze wywiady z prezesem PKP Informatyka Tomaszem Miszczukiem, prezesem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Januszem Malinowskim, a także Rafałem Leszczyńskim, nowym prezesem Grupy KZN Bieżanów, szereg podsumowań ubiegłego roku, analizy dotyczące rekonstrukcji rządu, informacji pasażerskiej, kosztów i przychodów w przewozach pasażerskich, pakietu podróżnika – oraz wiele innych tematów.

W oczekiwaniu na nowy numer zapraszamy do odwiedzenia portalu Raportu Kolejowego: raportkolejowy.pl