Kolejna drużyna dołączyła do Mistrzostw Piłki Nożnej

Drużyna MERA-SERWIS SGL podjęła wyzwanie i dołączyła do VIII Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej!

Organizowany przez nas turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. To największe i najważniejsze branżowe mistrzostwa sportowe – zachęcamy do udziału i do wspólnego kibicowania.

Firmy, które chciałyby wziąć udział w rywalizacji, dobrze się bawić i zawalczyć o świetne nagrody zapraszamy na stronę kolejnapilke.pl oraz do kontaktu z Anną Modrzejewską, która czuwa nad organizacją turnieju: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551.

Kolej na piłkę!