Kolejna edycja szkolenia RODO dla firm członkowskich!

Serdecznie zapraszamy na DRUGĄ EDYCJĘ bezpłatnego szkolenie RODO dla firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia w Katowicach.

25 maja 2018 r. wchodzi w życie RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych), czyli nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych. W związku z zakresem zmian Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zaprasza firmy członkowskie do udziału w bezpłatnym szkoleniu RODO!

Ramowy program szkolenia:

1.     RODO – wprowadzenie do nowych regulacji
    2.     Ochrona danych osobowych – podstawowe pojęcia
    3.     Zasady przetwarzania danych osobowych
    4.     Zmiany dotyczące przetwarzania danych osobowych w kontekście RODO – kluczowe aspekty dla rynku kolejowego
    5.     Odpowiedzialność za naruszenie RODO
    6.     Wdrażanie nowych rozwiązań o ochronie danych osobowych.

Szczegóły:

Udział bezpłatny!
    Termin: 25 kwietnia 2018 r.

Miejsce szkolenia: Katowice
    Organizator: Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei