Konferencja Techniczno-Naprawcza PKP Intercity. Dzień drugi

Rozpoczął się drugi dzień V Konferencji Techniczno-Naprawczej PKP Intercity SA, organizowanej przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei w dniach 13–15 czerwca 2018 r. w Centrum Konferencyjnym „Panorama” w Mszczonowie.

Dzisiaj goście konferencji zostali zaproszeni na szkolenie „ISO/TS 22163:2017 – ogólne wymagania normy mającej zastąpić ISO 9001 w branży kolejowej” prowadzone przez Roberta Dąbrowskiego, Dyrektora ds. wdrożeń w firmie QMS Kamil Niedek, mogą także wziąć udział w spotkaniach bilateralnych, podczas których przedstawiciele PKP Intercity omawiają z kontrahentami realizację zawartych i bieżących umów oraz zasady współpracy. Po szkoleniu i spotkaniach bilateralnych zaplanowano prezentacje oraz wystąpienia przedstawicieli pionów technicznych Zakładów Centralnego, Południowego, Zachodniego i Północnego PKP Intercity oraz Biura Taboru PKP Intercity.