Mistrzostwa Piłki Nożnej coraz bliżej!

Do VIII Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej dołącza kolejna drużyna – zwycięzca dwóch poprzednich edycji turnieju – firma Begimo Media Sp. z o.o.

Turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. To największe i najważniejsze branżowe mistrzostwa sportowe – zachęcamy do udziału i do wspólnego kibicowania.

Dołączcie do nas!

Firmy, które chciałyby wziąć udział w rywalizacji, dobrze się bawić i zawalczyć o świetne nagrody zapraszamy na stronę kolejnapilke.pl oraz do kontaktu z Anną Modrzejewską, która czuwa nad organizacją mistrzostw: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551.

Do zobaczenia w Bydgoszczy!