Mistrzostwa Piłki Nożnej już coraz bliżej!

VIII Mistrzostwa Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej śmiałych, odważnych, nieustraszonych w boju drużyn dołącza do naszego turnieju!

Kolejne drużyny podjęły wyzwanie i zgłosiły chęć sportowej rywalizacji:

• H.Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
    • Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
    • MEDCOM Sp. z o.o.
    • Midura Group Sp. z o.o.
    • Pomorska Kolej Metropolitalna SA
    • Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
    • Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.
    • Axtone SA
    • PKP Informatyka Sp. z o.o.
    • P.W. BASIS Sp. z o.o.

Turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. To największe i najważniejsze branżowe mistrzostwa sportowe – zachęcamy do udziału i do wspólnego kibicowania.

Dołączcie do nas!

Firmy, które chciałyby wziąć udział w rywalizacji, dobrze się bawić i zawalczyć o świetne nagrody zapraszamy na stronę kolejnapilke.pl oraz do kontaktu z Anną Modrzejewską, która czuwa nad organizacją mistrzostw: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551.