Mistrzostwa Piłki Nożnej - pierwsze nagrody!

Mistrzostwa Piłki Nożnej – pierwsze nagrody!

Nasze mistrzostwa to nie tylko świetna zabawa i sportowa rywalizacja, ale również fantastyczne nagrody. Zwycięzcy otrzymają na przykład nowoczesne smartwatche ufundowane przez PKP Telkol.

Przypomnijmy, że VIII Mistrzostwa Piłki Nożnej Branży Kolejowej o puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei odbędą się 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy.

Jeżeli chcecie wziąć udział w tym niezapomnianym wydarzaniu – jako sponsorzy lub gracze – koniecznie skontaktujcie się z Anną Modrzejewską, która czuwa nad organizacją mistrzostw: a.modrzejewska@izbakolei.pl, 501-797-551.

Kolejnapilke.pl

akceptuję czytaj więcej