Nowe drużyny, nowe nagrody i film! Mistrzostwa Piłki Nożnej coraz bliżej

VIII Mistrzostwa Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej odbędą się już 22 czerwca 2018 r. na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy.

Chęć udziału w Turnieju wiąż zgłaszają nowe drużyny – ostatnio do grona śmiałków dołączyły zespoły Modertrans Sp. z o.o. oraz Koleje Dolnośląskie SA.

Zwiększa się też pula nagród dla naszych zawodników. Z przyjemnością informujemy, że najlepsi Bramkarz, Strzelec oraz Zawodnik za świetną grę otrzymają zegarki firmy Aztorin, których fundatorem jest firma HARTING. Do grona sponsorów dołączyła także firm Drinktech – dzięki niej uczestnicy turnieju będą mogli ugasić pragnienie wyśmienitymi energetykami PITBULL.

A wszystkich, którzy zastanawiają się, jak wygląda nasz turniej (a także tych, którzy doskonale wiedzą, ale chcą przypomnieć sobie te niezapomniane emocje) zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, podsumowującego ubiegłoroczne mistrzostwa: film z VII Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej.

kolejnapilke.pl