Nowy numer Raportu Kolejowego!

Oddajemy w Wasze ręce nowy, wakacyjny numer. Zdawać by się mogło, że ze względu na upały i zbliżający się sezon urlopowy w branży nie będzie się wiele działo. Nic bardziej mylnego! Kolej żyje, rozwija się, zmienia. A my o tym piszemy.

W nowym numerze m.in.:

• Dostępność jest dla wszystkich, wywiad z ministrem inwestycji i rozwoju Jerzym Kwiecińskim,
    • Inwestycje zwiększają atrakcyjność transportu kolejowego, wywiad z wiceministrem infrastruktury Andrzeje Bittelem,
    • Holding PKP: lepiej zintegrowana kolej, wywiad z prezesem PKP Krzysztofem Mamińskim,
    • Dlaczego Model Holdingu? – artykuł dra Mirosława Antonowicza, członka zarządu PKP,
    • PKP CARGO – globalny gracz na ryku przewozów, wywiad z prezesem Czesławem Warsewiczem,
    • Usamorządowienie i integracja kolei, wywiad z drem Franciszkiem A. Wielądkiem, członkiem Stowarzyszenia Ekspertów i Menadżerów Transportu Szynowego,
    • Każdy kolejny pasażer to potwierdzenie wysokiej jakości usług, wywiad z prezesem Kolei Mazowieckich Robertem Stępniem,
    • artykuły eksperckie, np. Pociągiem w stronę zwiększania kosztów ubezpieczenia, Przewóz kolejowy pod okiem fiskusa, Jednolity certyfikat bezpieczeństwa, Odczarowujemy mity wokół planowanego megalotniska,
    • relacje z konferencji i warsztatów,
    • artykuły o kolei na świecie: Kolej w królestwie ropy, Przygody w basenie rzeki Murray
    • oraz wiele, wiele innych tekstów.

Zapraszamy do lektury!