Pierwsza drużyna już gotowa na Mistrzostwa Piłki Nożnej Branży Kolejowej!

Do udziału w VIII Mistrzostwa Polski Piłki Nożnej Branży Kolejowej zgłosiła się pierwsza drużyna – F.H.U. ORION KOLEJ. Kto ośmieli się stanąć z nimi w szranki i wziąć udział w najlepszym piłkarskim wydarzeniu w Polsce?

Przypomnijmy, że organizowany przez nas turniej odbędzie się 22 czerwca 2018 r. na

Stadionie „ZAWISZA” w  Bydgoszczy. Jak zwykle przewidzieliśmy moc nagród, atrakcji oraz sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Firmy, które chciałyby zgłosić swoje drużyny serdecznie zapraszamy na stronę kolejnapilke.pl oraz do kontaktu z super koordynatorką całego wydarzenia – Anną Modrzejewską (tel. 501-797-551, e-mail: a.modrzejewska@izbakolei.pl).

Do zobaczenia w czerwcu!