Raport Kolejowy 1/2018

Nowy numer jest już dostępny, a w nim m.in.:

Wywiady z: prezesem PKP Polskich Linii Kolejowych Ireneuszem Merchelem, prezesem PKP Informatyka Tomaszem Miszczukiem, prezesem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Januszem Malinowskim, prezesem Grupy KZN Bieżanów Rafałem Leszczyńskim i członkiem zarządu Sławomirem Bijakiem,
    Artykuły i analizy: 2017 – dobry rok na kolei, PKP Intercity bije kolejne rekordy, Rok 2017 w regionach, Priorytety Ministerstwa Infrastruktury, Inwestycje idą w dobrym kierunku, Unijne wsparcie dla inwestycji kolejowych, Rekonstrukcja rządu: nowe ministerstwa i ich zadania, Dokąd jedzie trójmiejska SKM, PKP Polskie Linie Kolejowe SA chcą ujednolicić informację pasażerską, Unia nie daje spokoju Przewozom Regionalnym,
    Relacje: Konferencja Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej, Forum dyskusyjne i spotkanie opłatkowe, Konferencja Zakup Nowoczesnego Taboru Szynowego Elementem Rozwoju Dolnego Śląska, IV Konferencja Techniczno-Naprawcza PKP Intercity SA, Rekonstrukcja rządu: nowe ministerstwa i ich zadania, Konferencja Działanie dyrektyw zamówieniowych w systemie krajowym rok po nowelizacji,
    Wypowiedzi specjalistów: Czesław Warsewicz, Rafał Polaczek, Bartłomiej Buczek, Walenty Dola
    – Z lśniącego morza do lśniących gór, przedruk artykułu z australijskiego czasopisma partnerskiego Railway Digest.

I wiele innych, ciekawych artykułów!

Zapraszamy do lektury. Nowy numer w wersji papierowej będzie dostępny we wszystkich naszych punktach dystrybucji. Wersję online możecie znaleźć na naszym portalu: raportkolejowy.pl