Raport Kolejowy w nowych punktach dystrybucji

Wydawnictwo Raport Kolejowy od najbliższego wydania będzie dostępne w kolejnych nowych i stałych punktach dystrybucji:

• WARS SA przy ulicy Chłopickiego 53 w Warszawie,
    • Politechnika Śląska, Wydział Transportu, ul. Krasińskiego 8, Katowice,
    • Stacja Muzeum, ul. Towarowa 3 w Warszawie.

Tym samym stojaki Raportu Kolejowego znajdują się już w 34 miejscach w Polsce!

Razem z punktami kolportażu Distribution Point Group Sp. z o.o. (restauracje, hotele, pensjonaty, kawiarnie itd.) daje to liczbę blisko 200 punktów, w których czytelnicy znajdą nasz dwumiesięcznik.