Targi InnoTrans coraz bliżej!

Dwunasta edycja targów InnoTrans odbędzie się w dniach 18–21 września w Berlinie. Na tym największym branżowym wydarzeniu w Europie nie może oczywiście zabraknąć Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Nasz samorząd przygotowuje jedyne narodowe stoisko. Na blisko 200 metrach kwadratowych będziemy wraz z naszymi współwystawcami i firmami członkowskimi promować krajowy przemył oraz innowacyjne rozwiązania dla transportu szynowego.

InnoTrans to wiodące międzynarodowe targi transportu szynowego, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. W stolicy Niemiec znajduje się cały szereg obiektów związanych z przemysłem techniki i transportu. Targi InnoTrans stanowią platformę dla niemieckich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz firm zainteresowanych ich usługami. Przestrzeń wystawowa podzielona jest na pięć obszarów tematycznych: technologia kolejowa, infrastruktura kolejowa, transport publiczny, wnętrza i budowa tuneli. Na rozległej powierzchni torowiskowej o łącznej długości 3,5 tys. metrów – w bezpośrednim sąsiedztwie hal targowych – zaprezentowane zostanie szerokie spektrum pojazdów szynowych. Ekspozycja na terenie zewnętrznym stanowi unikalną cechę, która wyróżnia InnoTrans spośród podobnych wydarzeń branżowych. Wystawę uzupełnia szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak debaty, konferencje, eventy branżowe.

W poprzedniej edycji wydarzenia udział wzięło prawie 150 tys. zwiedzających ze wszystkich kontynentów. Wśród głównych zagadnienień poruszanych podczas targów znalazła się m.in. cyfryzacja, modernizacja, rozwój ekologicznych środków transportu oraz zwiększanie mobilności.

Na stoisku Izby dysonujemy jeszcze wolną przestrzenią wystawienniczą – zapraszamy do kontaktu z managerem projektu Zbigniewem Wiśniewskim pod numerem telefonu: 508 500 995 lub drogą mailową: z.wisniewski@izbakolei.pl.