V KONFERENCJA TECHNICZNO-NAPRAWCZA PKP INTERCITY

Zapraszamy na V Konferencję Techniczno-Naprawczą organizowaną przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei we współpracy i pod patronatem PKP Intercity SA.

Konferencja odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Hotelu „Panorama” w Mszczonowie.

Konferencja ma na celu wykreowanie efektywnego dialogu na linii zleceniodawca – wykonawca. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zaprezentować potencjał firmy oraz najnowsze rozwiązania dedykowane produkcji, naprawom i pracom utrzymaniowym taboru kolejowego.

Więcej informacji o projekcie udzielają:
    Justyna Bartczak: 795 022 754, j.bartczak@izbakolei.pl,
    Aleksandra Jasińska: 508 501 037, a.jasinska@izbakolei.pl.

Serdecznie zapraszamy!