VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

To już dziś! Właśnie rozpoczynamy VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej organizowane przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Turniej odbywa się na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy.

W zawodach bierze udział rekordowa liczba drużyn:

• ATEM Polska Sp. z o.o.
    • Axtone SA
    • Begimo Media Sp. z o.o.
    • F.H.U. Orion Kolej
    • H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
    • Koleje Dolnośląskie SA
    • Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.
    • Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
    • KOLREM S.C.
    • MEDCOM Sp. z o.o.
    • Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. Ska
    • Midura Group Sp. z o.o.
    • Modertrans Poznań Sp. z o.o.
    • Newag SA
    • P.U.T. GRAW Sp. z o.o.
    • P.W. Basis Sp. z o.o.
    • PKP Informatyka Sp. z o.o.
    • PKP Intercity SA
    • PKP Intercity SA Zakład Centralny
    • PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Wałbrzychu
    • PKP TELKOL Sp. z o.o.
    • Pomorska Kolej Metropolitalna SA
    • Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
    • Trakcja PRKiL SA
    • Urząd Transportu Kolejowego
    • Venture Industries Sp. z o.o. Grudziądz
    • Venture Industries Sp. z o.o. Warszawa

Wszystkim śmiałkom życzymy świetnej zabawy, wielu bramek i niezapomnianych akcji oraz – oczywiście – wygranej!

Niech zwyciężą najlepsi!