Warsztaty dla firm członkowskich w Politechnice Warszawskiej

17 maja na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej odbyły się bezpłatne warsztaty dedykowane firmom członkowskim Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Dzięki warsztatom przedsiębiorcy mogli zapoznać się z działalnością naukową i badawczą Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Szczególnie atrakcją była możliwości zwiedzenia laboratoriów:

• Laboratorium Sterowania Ruchem Kolejowym
    • Laboratorium Organizacji Ruchu Kolejowego i Zarządzania Procesami
      w Terminalu Intermodalnym
    • Laboratorium Środowiska Telekomunikacyjnego Inteligentnych
      Systemów Transportowych.

Zapraszamy na kolejne szkolenia i warsztaty organizowane przez Izbę!