Zapraszamy na Mistrzostwa Piłki Nożnej Branży Kolejowej

Za oknami jeszcze śnieg i mróz, ale my już przygotowujemy dla Was fantastyczne eventy na lato – i już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej.

Tegoroczna edycja odbędzie się 22 czerwca na Stadionie „Zawisza” w Bydgoszczy. Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Więcej informacji o mistrzostwach na stronie: kolejnapilke.pl