Misja gospodarcza przedsiębiorców z obwodu orłowskiego

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż Przedstawicielstwo Handlowe przy Ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Orłowskim Centrum Wsparcia Eksportu oraz Centrum Współpracy Biznesowej „BGGroupp” w dniach 26–30 listopada br. organizuje w Polsce misję gospodarczą przedsiębiorców z obwodu orłowskiego (Rosja).

W skład delegacji wejdą przedstawiciele rosyjskich firm z branży metalowej, które między innymi produkują elementy złączne, mocowania z różnych gatunków stali, śruby, gwoździe, wyroby walcowane, drut stalowy oraz siatkę. Zaplanowane jest też wystąpienie dyrektora fabryki „Orłowski Staleprokatnyj Zawod” (OSPAZ), która wchodzi w skład grupy „Severstal” (www.severstal.com).

Oprócz tego, przewidziany jest przyjazd przedstawiciela firmy „Orplast” Sp. z o.o., która produkuje plastikowe szpule. Szczegółowe informacje o uczestnikach wizyty biznesowej są w załączniku do niniejszego pisma.

Przedstawicielstwo Handlowe Rosji w Polsce jest placówką zagraniczną Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej.

Misją przedstawicielstwa jest wsparcie kontaktów pomiędzy rosyjskimi i polskimi przedsiębiorstwami zainteresowanymi realizacją wspólnych projektów i kontraktów.

grupa MTMdesign: