MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka Sp. z o.o.

  Szczecińska 45
  80-392 Gdańsk

  58/ 556 74 20
  58/ 556 74 05

  www.pliszka.pl
  info@pliszka.pl

  Firma Poż-Pliszka Sp. z o.o. powstała w 1989 roku. Ponad 20 letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszy się ona opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do potrzeb klienta.

  Realizuje usługi przeciwpożarowe obejmujące projektowanie, instalację i kontrolę nowoczesnych systemów przeciwpożarowych oraz przegląd, konserwację i naprawy wszystkich typów podręcznego sprzętu gaśniczego, dopuszczonego do stosowania w ochronie przeciwpożarowej. Gwarantuje najwyższą jakość produktów i sprzętów przeciwpożarowych. Zapewnia doradztwo, konsultacje i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Wykonuje opracowania, aktualizacje instrukcji przeciwpożarowych i ewakuacyjnych dla obiektów oraz wyposażamy je w odpowiednie oznakowanie.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www