MenuMenu
pl | en

  ITALCOM Sp. Zo.o.

  al.. Roździeńskiego 188B
  40-203 Katowice

  32/ 204 35 13
  32/ 204 35 13

  www.italcom.com.pl
  italcom@italcom.com.pl

  Firma ITALCOM Sp. zo.o. jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Jej oferta obejmuje głównie urządzenia, narzędzia i instalacje do obsługi technicznej pojazdów (samochody osobowe, maszyny budowlane, pojazdy szynowe itp.). Zakres oferty „ukierunkowany” na sektor kolejowy to m.in.:

  1. Podnośniki

  - mobilne kolumny

  - podnośniki punktowe

  2. Urządzenia do wymiany olejów, smarów, i płynów eksploatacyjnych

  3. Kompresory i instalacje sprężonego powietrza

  4. Myjnie pojazdów szynowych i podzespołów

  5. Urządzenia uzupełniające:

  - meble warsztatowe i narzędzia

  - prasy

  - podnośniki mobilne wysięgowe

  Zakres działalności firmy to obszar całego kraju. Siedziba to miasto Katowice. Przedstawiciele handlowo-techniczni firmy zlokalizowani są m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie.

  ITALCOM jest firmą ze 100%- towym kapitałem polskim. Założycielem, głównym udziałowcem i Prezesem Zarządu jest Grzegorz Kazimierski.

  Jest to jedna z trzech największych w Polsce firm zajmujących się kompleksowym wyposażaniem warsztatów obsługujących pojazdy. Dotychczasowe działania w sektorze pojazdów szynowych nie są dla firmy satysfakcjonujące. Stąd też celem jest pełniejsze wykorzystanie potencjału technicznego i aktywniejsze działania mające na celu zaprezentowanie jak najlepszej oferty dla sektora kolejowego.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www