MenuMenu
pl | en

  Sosnowski Sp. zo.o. Sp. k.

  Marynarki Polskiej 55E
  80-557 Gdańsk

  58/ 761 35 00
  58/ 761 35 10

  kolej.sosnowski.pl
  biuro@sosnowski.pl

  Firma SOSNOWSKI powstała w 1992 roku i jest jedną z najstarszych na rynku firm zajmujących się kompleksowym wyposażeniem warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów oraz myjni.

  Od wielu lat SOSNOWSKI dostarcza również urządzenia serwisowe dedykowane dla transportu zbiorowego i kolejnictwa, między innymi:

  - podnośniki kolejowe – śrubowe i hydrauliczne,

  - myjnie do pojazdów szynowych,

  - systemy dystrybucji piasku (napełniania piasecznic),

  - obrotnice kolejowe,

  - obrotnice pozycjonujące (obrotowe urządzenia do podnoszenia)

  wyciągi spalin,

  - systemy odfekalniania (odsysania fekaliów z wagonów),

  - urządzenia do serwisowania układów klimatyzacji,

  - ubrania robocze odblaskowe,

  - narzędzia ręczne.

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce firm, które od lat produkują urządzenia dedykowane dla kolejnictwa. Są to między innymi: EMANUEL (Włochy), Finkbeiner (Niemcy), PEGAMO (Hiszpania).

  Klienci firmy SOSNOWSKI mogą również liczyć na montaż i profesjonalny serwis urządzeń. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników działu serwisu dokonuje montażu specjalistycznych urządzeń, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, napraw na terenie całego kraju.
  Firma oprócz działu handlowego i serwisu, posiada własne biuro projektów, w którym powstał kompleksowy program – “Global Project”, polegający na realizacji “pod klucz” gotowych obiektów: serwisów samochodowych, Stacji Kontroli Pojazdów i profesjonalnych myjni.
  Wielokrotnie firma była wykonawcą prac konstrukcyjnych przy budowie hal oraz wykonawcą płyt fundamentowych do podnośników przestawnych o dużym udźwigu.

  Firma SOSNOWSKI swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, posiada przedstawicielstwa we wszystkich głównych miastach Polski.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www