MenuMenu
pl | en

  Poltor Sp. z o.o.

  Michalinowska 5
  08-530 Dęblin

  81/ 472 44 10
  81/ 472 44 10

  poltor.com.pl
  biuro@poltor.com.pl

  Firma "POLTOR" istnieje od 1992 roku. Pierwotnie, przedmiotem jej działalności była budowa dróg i mostów kolejowych. Z czasem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku zakres wykonywanych robót został poszerzony i dziś w ofercie firmy znajduje się także budowa dróg, ulic i chodników z kostki brukowej i granitowej, remonty cząstkowe dróg i ulic, roboty ziemne, budowa i remont nasypów oraz obwałowań.

  Realizacja tak szerokiego zakresu robót jest możliwa dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej i wysokiemu stopniowi mechanizacji zaplecza technicznego, które firma stale stara się powiększać i unowocześniać. Roboty wykonywane są na zlecenie osób indywidualnych, firm i organów administracji publicznej na terenie całego kraju.

  Priorytetem dla nas jest satysfakcja klientów, dlatego zakres, cena i termin realizacji roboty jest dostosowywana do ich preferencji. Profesjonalizm i rzetelność firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdza jej prawie dwudziestoletnia obecność na rynku i referencje.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www