MenuMenu
pl | en

  Fima Polska Sp. zo.o.

  Poleczki 12
  02-822 Warszawa

  22/ 643 13 20
  22/ 643 13 20

  www.fimapolska.pl
  biuro@fimapolska.pl

  FIMA od 20 lat zajmuje się działalnością w zakresie integracji systemów, projektując nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, przyczynia się do rozwoju regionu bałtyckiego. W naszej pracy kierujemy się zasadą innowacyjności, to dzięki takiej postawie przyczyniamy się do poprawy stanu infrastruktury i środowiska naturalnego.

  Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań inżynieryjnych dostosowanych do potrzeb różnorodnych klientów, w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo, automatyka czy systemy telekomunikacyjne. Realizujemy złożone projekty w zakresie infrastruktury miejskiej oraz systemów transportowych i kolejowych. Oferujemy również rozwiązania skierowane do branży energetycznej jak i do pozostałych sektorów gospodarki.

  Od początku swojej działalności FIMA zrealizowała ponad 10 000 projektów, działając jako generalny wykonawca dla klientów zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Nasi klienci mają pewność, że wybór naszej firmy, jest gwarancją współpracy z doświadczonym i niezawodnym partnerem. Zapewniamy najwyższy standard usług przez cały cykl życia projektu, począwszy od pierwszego pomysłu, poprzez wdrożenie systemu, aż po jego utrzymanie i obsługę techniczną. Jesteśmy w stanie opracować koncepcję danego rozwiązania, wykonać lub nadzorować jego projekt i wdrożenie, a następnie zająć się utrzymywaniem systemu, zapewniając jego sprawne i niezawodne funkcjonowanie.

  FIMA wyróżnia się poprzez swoją zdolność oferowania elastycznego, zindywidualizowanego podejścia, dzięki wykorzystaniu rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb klientów. Łącząc rozwiązania różnorodnych producentów, zapewniamy płynne i bezkonfliktowe działanie wielu systemów. Współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość podzespołów oraz wdrożenie innowacyjnych technologii.

  Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem z główną siedzibą na Litwie i oddziałami w Polsce, na Łotwie i Białorusi.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www