MenuMenu
pl | en

  M&MR Trading Polska Sp. z o.o.

  Hutnicza 25 DE
  81-061 Gdynia

  58/ 627 49 28
  58/ 627 49 28

  www.transcomfort.pl
  biuro@transcomfort.pl

  M&MR Trading Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny i budowlany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania - by zapewnić bezpieczeństwo i komfort. M&MR Trading Polska Sp. z o.o. importuje towary od renomowanych producentów znanych światowych marek co daje efekt w postaci zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dzięki swojemu doświadczeniu w wielu projektach uczestniczy bezpośrednio w kreowaniu nowych konstrukcji jako doradca techniczny i koordynator pomiędzy wykonawcą a producentem. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę począwszy od doboru właściwego produktu po informację techniczną, doradztwo oraz wdrożenie wybranych rozwiązań.

  Kooperacja z renomowanymi światowymi markami posiadającymi referencje pierwszego wyposażenia jako gwarancja najwyższego standardu.

  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

  Bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności istnienia i gwarancje jego zachowania oraz szanse na doskonalenie. Firma TransComfort dąży do tego aby dzięki ciągłym udoskonalaniem oferowanych produktów utrzymać tę naczelną potrzebę człowieka w jego codziennym funkcjonowaniu.

  Jakość

  Najwyższa jakość produktów była, jest i pozostanie filozofią naszego działania.

  Dewizą działania na przyszłość jest stała kontynuacja i poszerzenie kompetencji w zakresie podwyższania standardu oferowanych produktów, optymalizowanie działań serwisowych w służbie Klienta oraz indywidualna i kompleksowa pomoc i doradztwo w szukaniu specjalistycznych rozwiązań technicznych.

  Komfort

  Komfort jest funkcją naszych rozwiązań.

  Widzimy wyzwanie dla naszej oferty wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi sprawne i wygodne przemieszczanie ludzi i towarów.

   

  TRANSCOMFORT TO NASZA FIRMA I JEJ DEWIZA

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www