MenuMenu
pl | en

  P.P.P.H. ELTRONIK Sp. z o.o.

  Lelewela 4B
  61-409 Poznań

  +48 61 830 42 01
  +48 61/ 830 65 02

  eltronik.pl
  biuro@eltronik.pl

  Przedsiębiorstwo Projektowo – Produkcyjne i Handlowe „Eltronik” Spółka z o.o. działa od 19 stycznia 1989 roku. Na początku swej działalności nasza firma związana była z ZDZ Poznań, KZA Poznań oraz POLMO Poznań, dla których wykonywaliśmy usługi
  i produkowaliśmy podzespoły elektroniczne różnego typu. Rozpoczęcie działalności dla potrzeb kolei związane było ze współpracą
  z Fabryką Pojazdów Szynowych HCP – Poznań, dla której podjęliśmy się wykonywania nowoczesnych wagonowych wzmacniaczy akustycznych typu WWA – 105 zgodnych z kartą UIC.

  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół pracowników stanowiący połączenie doświadczonych w branży specjalistów oraz młodych, zdolnych inżynierów, konstruktorów i pracowników technicznych, jak również współpraca z renomowanymi jednostkami badawczo -  rozwojowymi są podstawą sukcesu naszej firmy. Właśnie to pozwoliło nam na współpracę z kluczowymi partnerami krajowymi, jak i na ekspansję poza granice naszego kraju. Od lat z sukcesem znajdujemy odbiorców na różnych rynkach.

  Projektując wyroby mamy zawsze na uwadze indywidualne wymagania naszych klientów oraz specyficzne, specjalistyczne wymagania techniczne norm europejskich, kart UIC i wymagania TSI oraz przepisów prawa polskiego, co ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo wyrobów i ich wysoką jakość.

  Dzięki profesjonalizmowi oraz otwartości kadry na nowinki techniczne, wyroby ELTRONIKA cechuje nowoczesność, niezawodność i kompatybilność z najnowszymi trendami wśród rozwiązań technicznych.

  Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój ELTRONIKA zależy od zadowolenia naszych klientów, systematycznie podnosimy kwalifikacje personelu oraz jakość produkowanych przez nas wyrobów. Pomaga nam  w tym od lipca 2003 roku efektywnie wdrożony, utrzymywany i doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z normą  EN ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży potwierdzony już kolejny raz certyfikatem wydanym przez niezależną jednostkę certyfikującą – TUV Rheinland Polska Spółka z o.o.

  Poza działalnością produkcyjną ELTRONIK prowadzi ożywioną działalność w ramach samorządu gospodarczego. W lipcu 2003 r. nasza firma przyjęta została w poczet członków Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, w której to prowadzimy aktywną działalność.

  Wspólnie z wyżej wymienioną Izbą bierzemy udział w wielu imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą, m. in. w Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku oraz InnoTrans w Berlinie.

  Od wielu lat bierzemy również udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z dziedziny transportu szynowego, organizowanych w kraju i  za granicą. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy EBEG Belechtungs – Systeme Elektra Bahn Elektronik GmbH & Co. KG na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz Republiki Litewskiej.

  Od kwietnia 2011r. jesteśmy na terenie Polski przedstawicielem i dystrybutorem wyrobów firmy MESIT Pristroje spol.s.r.o. z Uherske Hradiste w Republice Czeskiej. Prowadzimy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wyrobów tej firmy.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www