MenuMenu
pl | en

  Zakład Elektroniki Przemysłowej ENIKA Sp. z o.o.

  Morgowa 11
  91-223 Łódź

  +48 42 652 15 55
  +48 42/ 652 16 11

  www.enika.pl
  enika@enika.pl

  Zakład Elektroniki Przemysłowej ENIKA Sp. z o.o. powstał w roku 1992. Przedmiotem działania jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego oraz dla przemysłu. Firma zatrudnia 60 osób. Trzonem firmy jest kierowany przez doświadczonego projektanta dział konstrukcyjny złożony z młodych, najzdolniejszych absolwentów Politechniki Łódzkiej.

  Po okresie produkcji przeznaczonej na rynek polski, od kilku lat dynamicznie rozwija się eksport na rynki europejskie. Podstawowym celem strategii firmy jest oferowanie niezawodnych, tanich w eksploatacji i po niewygórowanych cenach nowoczesnych produktów. Inspiracji szukamy w monitoringu światowych rozwiązań technicznych i w bliskiej współpracy z ośrodkami naukowymi. Posiadany certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisowania dowodzi jak duże znaczenie przykładane jest do wysokiej jakości produktu i determinacji w zaspokajaniu oczekiwań klientów.
  Asortyment produkcji ENIKI to prawie sto różnych urządzeń takich jak: przetwornice napięcia, falowniki, systemy bezstopniowej regulacji obrotów silników napędzających urządzenia o różnych charakterystykach, zasilacze o szerokiej gamie napięć wejściowych i wyjściowych i mocach do 300kW, klimatyzatory wraz z zasilaczami przeznaczone do kabin prowadzących lokomotywy, elektryczne zespoły trakcyjne, tramwaje i trolejbusy oraz do pasażerskich wagonów kolejowych, nagrzewnice pojazdowe, wyposażenie podstacji trakcyjnych, stanowiska probiercze, kompletne napędy asynchroniczne do tramwajów i trolejbusów, systemy podtrzymania zasilania przy zaniku napięcia sieci i cały szereg innych urządzeń wykonywanych seryjnie lub do indywidualnych przeznaczeń. Produkty dla potrzeb transportu są kierowane zarówno do producentów taboru jak i na potrzeby remontów i modernizacji pojazdów.
  Wielokrotnie uzyskane nagrody i wyróżnienia dowodzą nowoczesności, wysokiej jakości i uznania klientów dla oferowanych wyrobów.

  Zapraszamy do współpracy!

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www