MenuMenu
pl | en

  PRODUS S.A.

  Bystrzycka 69c
  54-215 Wrocław

  71/ 354-88-12
  71/ 354 88 01

  www.produs.com.pl
  produs@produc.com.pl

  Firma PRODUS S.A  od wielu  lat dostarcza producentom pojazdów szynowych zaawansowane urządzenia do transmisji danych. Zajmujemy się nie tylko dostawą urządzeń , ale również właściwym doborem sprzętu i weryfikacją projektów w tym zakresie.

  W swojej ofercie posiadamy switche ethernet niemieckiej firmy HIRSCHMANN charakteryzujące się bardzo wysoką stabilnością mechaniczną, wyposażone w złącza M12 gwarantujące pewne, stabilne, odporne na drgania i warunki środowiskowe połączenie. Oferowane urządzenia spełniają normę kolejową EN50155 oraz normy związane z kompatybilnością elektromagnetyczną (odporność interferencyjna oraz emisyjna). Klasa protekcji przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi określona jest jako IP67. Zakres temperatur pracy wynosi od -40 ºC do +70 ºC. Powyższe parametry oraz niezawodność urządzeń Hirschmann sprawia, że są stosowane przez największych polskich producentów takich jak: PESA, NEWAG, SOLARIS. 

  Ponadto w swojej ofercie mamy również specjalizowane kable firmy Belden dedykowane do transportu.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www