MenuMenu
pl | en

  Zastal SA

  Sulechowska 4a
  65-119 Zielona Góra

  68/ 328 42 14
  68/ 328 42 13

  www.zastal.pl
  sekretariat@zastal.pl

  Zakład Konstrukcji Stalowych prowadzi działalność w strukturze Spółki Akcyjnej ZASTAL i jest kontynuatorem bogatych tradycji przemysłowych Przedsiębiorstwa Państwowego Zastal. Zakład posiada świadectwa kwalifikacyjne do wykonywania stalowych konstrukcji mostowych oraz niezbędne świadectwa kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz GSI SLV z Hannoweru.

  Naszym celem jest:

  Dostarczenie wyrobów ze stali na miarę, na miejsce oraz na czas zawsze zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

  Na sukces naszej firmy pracuje doświadczona i stabilna załoga, której bogata wiedza i doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Szczególną uwagę zwracamy właśnie na jakość na każdym poziomie funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od jakości samego zarządzania, procesów organizacyjnych i technologicznych poprzez współpracę z dostawcami oraz obsługę klienta i serwis.


  Produkcja odbywa się na terenie Parku Przemysłowego ZASTAL zlokalizowanego w Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej 4a, w hali o łącznej powierzchni ponad 6.000 m2 wyposażonej w suwnice o udźwigu od 3 do 12,5 tony. Ponadto dysponujemy specjalistycznymi maszynami, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować różnego typu zamówienia, nawet najbardziej nietypowe.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www