MenuMenu
pl | en

  ASEC S.A.

  Olszańska 5
  31-513 Kraków

  +48 12 2930200
  +48 12 2930205

  www.asec.pl/pl_index.php?id=pl_company
  asec@asec.com.pl

  Firma ASEC S.A. powstała w 1997 roku. W październiku 2004 roku spółka ASEC przystąpiła do Grupy OTI.
  On Track Innovations Ltd. (OTI) jest światowym liderem na rynku systemów identyfikacji opartych na bezkontaktowych mikroprocesorowych kartach inteligentnych mających zastosowanie w systemach bezpieczeństwa wewnętrznego, bezstykowych płatnościach, kartach flotowych i wielu innych.

  Firma ASEC S.A. od początku swojego istnienia pracowała nad dostosowywaniem technologii bezstykowych kart do systemów identyfikacji i bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości systemów automatyzacji procesów biznesowych.

  Firma przyczyniła się do stworzenia w Polsce wielu nowoczesnych i ekonomicznych systemów technologicznych zarówno dzięki własnej wysokiej specjalizacji, zainteresowaniu rozwojem techniki, jak również dzięki możliwości korzystania z rozwiązań technologicznych najwyższej jakości dostarczanych przez partnerów firmy.

  Firma ASEC S.A. rozwija technologię, produkuje i sprzedaje czytniki kart oraz moduły oparte na technologiach RFID. W ofercie firmy znajdują się inteligentne karty, które posiadają możliwość programowania, ale także różnego rodzaju czytniki kart zbliżeniowych.

  W dziedzinie systemów kontroli dostępu firma ASEC S.A. oferuje kompletną linię czytników opartych na technologii 13,56 MHz. Ich nowoczesny design i solidna obudowa gwarantują możliwość dostosowania produktu do wymogów każdego zainteresowanego środowiska klientów. Nowoczesne czytniki serii CKZ mogą współpracować z większością dostępnych interfejsów. Produkty RFID są zaprojektowane tak, aby współpracować zarówno z aplikacjami samodzielnymi jak i aplikacjami systemowymi m.in. kontroli dostępu, kontroli czasu pracy, opłat drogowych, systemów komunikacji miejskiej, kart miejskich, kart studenckich, kart lojalnościowych, dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych, systemów parkingowych i kart typu "prepaid".

  Firma ASEC S.A. jest obecnie głównym dostawcą bezstykowych systemów parkingowych oraz systemów dla transportu miejskiego w Polsce. System komunikacji miejskiej (metro, tramwaje, autobusy) oraz system parkingowy oparty na produktach firmy został zainstalowany w Warszawie w 2004 roku.

  Firma ASEC S.A. jako pierwsza wprowadziła w Polsce system bezstykowych kart typu "prepaid" opierającej się na komunikacji GSM. Obecnie terminale firmy działają w 2500 kioskach w całej Polsce.

  Szybki rozwój rynku nieustannie poszukującego nowoczesnych rozwiązań technicznych powoduje ciągły rozwój firmy ASEC S.A. Rezultatem tych procesów jest obecnie dostępna oferta produktów firmy zawierająca innowacyjne technologie, które zapewniają naszym klientom bezpieczeństwo systemów i podnoszą efektywność ich działalności.

  Przystępując do Grupy OTI firma ASEC S.A. rozszerzyła własną ofertę o produkty OTI, które zostały zintegrowane z systemami ASEC:

  Bezstykowe Systemy Płatności
   


  Bezstykowe Systemy Płatności pozwalają właścicielowi karty na dokonywanie szybkich i bezgotówkowych operacji poprzez zbliżenie karty do czytnika bez konieczności posiadania drobnych na dokonywanie niewielkich zakupów czy też oczekiwania na autoryzację karty. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kin, teatrów, sklepików, restauracji typu fast food, stacji benzynowych itd. Opłat można dokonać on-line lub off-line czyli w systemie tzw. e-portmonetki korzystając z systemu refundacji lub bezpośrednio zasilając konto karty. Alternatywnym rozwiązaniem jest zapisywanie na chipie karty informacji o stanie konta na karcie kredytowej.
  Zobacz: Bezstykowe Systemy Płatności

  EasyFuel


  Zintegrowany system opłat i zarządzania flotami samochodowymi dla stacji benzynowych, flot samochodowych i klientów indywidualnych.
  Zobacz: Systemy/EasyFuel
   


  Wszystkie produkty OTI działają na tej samej platformie i systemie operacyjnym o nazwie HERCULES. System HERCULES został zaprojektowany i opatentowany przez firmę OTI i jest oparty na najnowocześniejszej technologii. Pozwala ona na swobodny i szybki rozwój nowych rozwiązań, aplikacji i produktów oraz wieloaplikacyjne wykorzystywanie tego samego produktu.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www