MenuMenu
pl | en

  UAB "VITRAS-S" ZAMKNIĘTA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

  Duchnicka 3
  01-796 Warszawa

  22 596 80 87
  22 398 72 64

  krzysztof@vitras.lt

  UAB „Vitras-S“ to jedna ze spółek budowy infrastruktury kolejowej na Litwie zajmująca pozycje liderskie. Od początku działalności (1950 r.) spółka odbudowywała zniszczoną w czasie wojny infrastrukturę kolejową, wybudowała i zrekonstruowała nie jedną stację kolejową, elektryfikowała linie kolejowe.

  Z biegiem czasu spółka rosła i rozwijała się. Obecnie spółka zatrudnia ponad 100 pracowników, ponad 20 z nich to inżynierowie budowy infrastruktury transportowej posiadający wysoką kwalifikacją. W 2014 roku obrót spółki przekraczał 35 mln litów. Przedsiębiorstwo zostało certyfikowane i posiada niezbędne certyfikaty ISO oraz OHSAS, dzięki którym może uczestniczyć w międzynarodowych projektach. Inżynierowie przedsiębiorstwa posiadają doświadczenie generalnego wykonawcy i mogą zarządzać projektami, koordynować czynności swoje i organizacji podwykonawczych w projektach o dużej objętości.

  Od dn. 15 lipca 2014 r. UAB „Vitras-S“ jest członkiem grupy przedsiębiorstw „Skinest Rail“ działającej w Estonii, Finlandii, Kazachstanie, Rosji, Gruzji, Polsce, na Łotwie i Ukrainie. Grupa „Skinest Rail“ łączy ponad 15 przedsiębiorstw, prowadzących działalność związaną  z infrastrukturą kolejową, materiałami konstrukcji nawierzchni drogi, pojazdami kolejowymi  i przewozem ładunków transportem kolejowym.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www