MenuMenu
pl | en

  SSK Rail spółka z o.o.

  Braniborska 44-52
  53-680 Wrocław

  www.sskrail.pl
  kontakt@sskrail.pl

  Monitoring dla Kolei

  Najwyższej jakości rejestracja wideo z możliwością rejestracji audio w kabinie zgodnie z wymogami UTK. Oprogramowanie VOD Rail pozwalające na zdalne zarządzanie systemem oraz pobieranie on-line rejestrowanego materiału

  Systemy sprzedaży Biletów

  Nowoczesny i elastyczny system przeznaczony do zarządzania sprzedażą biletów kolejowych wraz z dynamiczną ceną i rezerwacją miejsc.

   

  Efektywność opracyjna

  Linia innowacyjnego oprogramowania przeznaczonego do wykorzystania w celu podniesienia efektywności operacyjnej przewoźnika, komunikacji z klientami przewoźnika.

   
  PSS Rail - System Sprzedaży Biletów
  elastyczny, intuicyjny, otwarty, nowoczesny, bezpieczny, dostępny
   

  Nasz zespół stanowią pasjonaci kolei z umiejętnościami informatycznymi.

  Pragniemy wykorzystywać naszą wiedzę techniczną i pasje kolejowe dla niesienia wszystkim zadowolenia. Chcemy tworzyć i dostarczać innowacyjne systemy informatyczne wpierające pracę przewoźników które jednocześnie będą niosły wartość dla pasażerów w postaci podniesienia bezpieczeństwa, dostępności do informacji, łatwości zakupu usługi przewozowej.  Wierzymy że dzisiejszy świat stawia przez przedsiębiorstwami wysokie wymagania w zakresie innowacyjności i technologii informatycznych. Naszą misją jest nieść innowacyjność dla przewoźników kolejowych dostarczającą satysfakcji ich klientom i wzrostu efektywności biznesu przewoźników.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www