MenuMenu
pl | en

  BKT ELEKTRONIK Sp. z o.o.

  Łochowska 69
  86-005 Białe Blota

  +48 52 36 36 796

  www.bkte.pl
  Naszą misją jest
   
  Kontynuowanie dynamicznego rozwoju firmy przez oferowanie naszym  Partnerom Biznesowym wysokiej jakości rozwiązań, technologii i produktów w sposób krótszy, sprawniejszy i bardziej ekonomiczny niż konkurencja.
  Oto zasady, którym staramy się być wierni każdego dnia:
   
  Nasze produkty i usługi
   
  Jesteśmy pasjonatami jakości i dobrych rozwiązań.  Chcemy, by wszystko co opuszcza mury naszej firmy było nowatorskie, dopracowane, i wykonane całkowicie zgodnie z projektem. To jednak nie wszystko. Chcemy również, by to co robimy, cechowała pasja.
   
  Nasi Partnerzy
   
  Naszych odbiorców,  jak i dostawców nazywamy partnerami przede wszystkim dlatego, że są dla nas najbliższymi współpracownikami na drodze do sukcesu i dobrego wizerunku firmy. Im zawdzięczmy wiele i chcemy jakością świadczonych usług i konkurencyjnością oferty odwdzięczyć się za zaufanie, jakim nas obdarzyli.
   
  Nasi Pracownicy
   
  Nasi pracownicy to my, a my to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie. My także pracujemy dla naszych własnych sukcesów.
   
  Nasze otoczenie
   
  Każda z naszych lokalizacji to część ulicy, miasta, regionu. Rozumiemy nasz wpływ na społeczność oraz środowisko, dlatego staramy się budować dobre relacje z  otoczeniem oraz dbać o jego wartości i unikatowość.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www