MenuMenu
pl | en

  AKALA FARAONE Sp. z o.o.

  Prosta 32
  72-100 Goleniów

  91 579 03 90
  91 579 03 94

  www.faraone.pl
  a.powalka@faraone.pl

  Akala Faraone jest absolutnym liderem ze znacznym udziałem w segmencie drabin roboczych zarówno na rynku włoskim jak i międzynarodowym. Firmę wyróżnia szeroki zakres oferowanych produktów oraz przede wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa gwarantowany użytkownikowi końcowemu.

  Akala Faraone dysponuje najnowocześniejszymi technologiami w sektorze oraz posiada cztery zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 60.000 m. kw dla specjalnych drabin aluminiowych, rusztowań przenośnych, podnośników koszowych oraz ram okiennych. Siedziba główna znajduje się w Tortoreto (Te), ale zakłady znajdują się również w Polsce oraz Hiszpanii.


  Produkcja drabin obejmuje ogromny asortyment wyposażenia do pracy na dużych wysokościach. Oferujemy zarówno drabiny standardowe oraz specjalne w ponad 200 różnych modelach, ponieważ każde stanowisko pracy potrzebuje specjalnego typu bezpiecznej i wygodnej drabiny.

  Faraone jest częścią Komisji Europejskiej, która opublikowała normy dotyczące konstrukcji drabin.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www