MenuMenu
pl | en

  Mavex - Rekord KFT. Sp. z o.o.

  Piaskowa 7
  47-400 Racibórz

  +48 32 710 03 72 wew. 21
  +48 32 710 03 70

  mavex-rekord.pl
  mavex@mavex-rekord.pl
  "

  Firma MAVEX-REKORD KFT. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Raciborzu przy ul. Piaskowej 7 prowadzi działalność gospodarczą związaną z szeroko pojętą produkcją dla przemysłu kolejowego oraz świadczy różnego typu usługi produkcyjno-handlowe.

  Zakres działania obejmuje:

  • wykonawstwo (od etapu projektowania do gotowego wyrobu),
  • modernizację i naprawę środków transportu kolejowego,
  • wykonawstwo, modernizacje oraz naprawy różnego rodzaju maszyn i urządzeń technologicznych mających zastosowanie w zakładach zajmujących się naprawami taboru kolejowego,
  • usługi serwisowe w zakresie taboru szynowego i urządzeń technologicznych do mechanizacji prac przy naprawach taboru kolejowego.

  Realizacja produkcji i usług oparta jest na wykorzystaniu najnowszych rozwiązań techniczno-technologicznych, opracowywanych samodzielnie przez służby zaplecza technicznego firmy bądź we współpracy ze specjalistycznymi biurami oraz ośrodkami badawczymi.

  Oferta produkcyjna firmy MAVEX-REKORD KFT. Oddział w Polsce skierowana jest do odbiorców krajowych (PKP, zakłady przemysłowe, huty, kopalnie ) oraz na eksport.

  Szeroka gama i różnorodność realizowanych zamówień oraz kontraktów świadczy o wszechstronnych możliwościach firmy.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy

  "

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www