MenuMenu
pl | en

  ACTE Sp. z o.o.

  Krańcowa 49
  02-493 Warszawa

  22 33 60 200
  22 33 60 201

  www.acte.pl
  handlowy@acte.pl

  Od początku swojego istnienia ACTE skupiało w swoim portfolio silne światowe marki producentów komponentów elektroniki komunikacyjnej - M2M i Internet of Things. W późniejszych latach oferta objęła dodatkowo moduły i komputery embedded, a także gotowe urządzenia. Takie podejście wraz z bogatą wiedzą ekspercką (techniczną, merytoryczną, biznesową) pozwala nam wspierać wszystkich klientów integrujących technologie komunikacyjne w obszarach takich jak moduły GSM-R, technologie radiowe i RFID oraz szybkiej komunikacji GSM w tym LTE.

  GSM-R  - Wspieramy naszych klientów w zakresie modułów embedded 2W i 8W w tym w formie karty DIN 41612, terminali oraz systemów do testowania sieci GSM-R

  RFID - Mamy szerokie kompetencje w zakresie pasywnego i półaktywnego RFID UHF EPC-Gen 2 868MHz, aktywnego RFID 433MHz oraz systemów kontroli dostępu dla każdego popularnego protokołu dla częstotliwości 13,56MHz

  LTE – Oferujemy moduły OEM przeznaczone do własnych produktów, jak i gotowe, w pełni przemysłowe rozwiązania typu modemy, bramy routery, przeznaczone także do pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www