MenuMenu
pl | en

  UNIMARKET KOMPOZYTY sp z o. o. sp. komandytowa

  RUBIEŻ 46
  61-612 POZNAŃ

  +48 604 50 99 12
  61 8220 440

  www.unimarketkompozyty.pl
  biuro@unimarketkompozyty.pl

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze producentów branży kolejowej. Dostarczamy wszelkiego rodzaju systemy malarskie dla przemysłu kolejowego, a także materiały i technologie do produkcji laminatów uniepalnianych stosowanych zarówno w przemyśle kolejowym jak i innych branżach.

           Wspólnie z naszymi partnerami, klientom udostępniamy wsparcie nowoczesnymi technologiami przetwórczymi i konstrukcyjnymi.

  Jako przedstawiciel handlowy firmy Mäder-Group, czołowego europejskiego producenta systemów coatingowych dla taboru kolejowego, oferujemy produkty posiadające dopuszczenia kolei krajów europejskich, jak np. SBB (Szwajcaria), DB AG (Niemcy), PKP (Polska), SNCF(Francja), które spełniają normy palnościowe dla taboru kolejowego tych krajów, a także CEN 45545 i GOST.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując kompleksowe uniepalnione systemy do produkcji laminatów poliestrowych, które zawierają zarówno żywice i żelkoty jak i wysokiej jakości farby nawierzchniowe dopasowane specjalnie z uwzględnieniem indywidualnych wymogów klienta, zarówno co do metody przetwarzania jak i kraju przeznaczenia,

  Oferujemy:

  Rozcieńczalnikowe i wodorozcieńczalne farby dla kolejowego taboru osobowego i towarowego.

  Nawierzchniowe i gruntowe farby do tworzyw sztucznych:

  Materiały kompozytowe:

  - certyfikowane uniepalnione żywice poliestrowe i akrylowe - do każdej metody przetwórczej w tym żywice do produkcji czół pojazdów metodą RTM Light.

  - żelkoty standardowe oraz intumescencyjne.

  Oferowane przez Nas produkty używają czołowi producenci pojazdów szynowych w Polsce i na świecie.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www