MenuMenu
pl | en

  Basement Systems Poland Sp. z o.o.

  Raszyńska 32/44 lok.7
  02-026 Warszawa

  22 473 05 65

  www.basement.pl
  biuro@basement.pl

  Basement Systems Poland Sp. z o.o. powstała w 2008 r. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest tworzenie aplikacji i systemów informatycznych. Firma rozpoczęła swoją działalność od stworzenia systemu informatycznego dla kolejowego przewoźnika towarowego. Następnie zaczęliśmy rozwijać natywne aplikacje mobilne. Stworzyliśmy mobilny system do inspekcji obchodowej, który został wdrożony w EC Lublin Wrotków, wchodzącej w skład grupy PGE. Dla sektora bankowego zbudowaliśmy aplikację bankowości mobilnej, która do tej pory została wdrożone w sześciu bankach spółdzielczych. Stworzyliśmy system informatyczny do obsługi hurtowni farmaceutycznej. W ramach współpracy z firmą Asseco Poland SA w roli podwykonawcy w projekcie Śląska Karta Usług Publicznych oprogramowaliśmy moduły: do pobierania opłat i doładowania kart ŚKUP oraz stacjonarnych automatów doładowań kart ŚKUP (biletomaty).  Zrobiliśmy integrację platformy walutowej Thomson Reuters z systemami banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie SGB.
  Stworzyliśmy ponadto aplikacje wspierające procesy biznesowe w bankach spółdzielczych m.in. do obsługi windykacji i korespondencji seryjnej. Wdrożyliśmy szynę danych do systemu DefBank, która umożliwia integrację tego systemu z aplikacjami bankowych różnych dostawców i zewnętrznymi bazami danych typu BIK, DZ, BR, Amron, KRD.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www