MenuMenu
pl | en

  Wtórplast SA

  Piekarska 50 Piekarska 50 Piekarska 50
  43-300 Bielsko-Biała

  +48/ 33/844 85 50
  +48/ 33/845 29 41

  www.wtorplast.pl
  biuro@wtorplast.pl

  Wtórplast S.A. GROUP – Oferta firmy kierowana jest dla sektora cywilnego, jak również służb policyjnych oraz wojska, firma jest dostawcą m.inn. unikalnego  system „ELANUS”, którego celem jest dostarczanie informacji w rejonie działań, grup rozpoznawczych, poszukiwawczych czy ochrony obiektów przemysłowych. Głównym zadaniem systemu jest analiza obrazu z powietrza z wykorzystaniem załogowych i bezzałogowych statków powietrznych. Zsynchronizowane działania jednostek lądowych i statków powietrznych, odbywają się poprzez Mobilne Centrum Dowodzenia. M.C.M. odbiera obrazy i dane telemetryczne ze statków powietrznych, analizuje je i dystrybuuje, do jednostek lądowych. Jednostki lądowe otrzymują niezależnie obraz rejonu działań online, bezpośrednio ze statków powietrznych. „ELANUS” pozwala na wykrywanie, rozpoznanie i śledzenie ludzi, pojazdów i obiektów. Zautomatyzowany system namierzający potrafi autonomicznie wykryć zidentyfikować i śledzić różne obiekty stanowiące potencjalne zagrożenie. „ELANUS” jest unikalnym rozwiązaniem łączącym możliwości, jakie daje lotnictwo, bezzałogowe statki powietrzne, mobilne centra dowodzenia i zespoły lądowe wyposażone w monitoring pozwalający na bezpośredni aktywny podgląd rejonu działań. Firma jest dostawcą szerokiej gamy statków UAV wykorzystywanych przez Policję, Służby ratownicze oraz firmy ochrony obiektów .

  Firma  jest również dostawcą wysokiej jakości chemii przemysłowej. W tym zakresie „WTÓRPLAST group” we współpracy z naszym partnerem belgijską firmą „WVT INDUSTIES” rozpoczął nowy projekt  chemiczny - „WT CHEMICALS”.  „WVT INDUSTIES” jest firmą o zasięgu globalnym produkującą i dostarczająca wysokiej jakość ekologiczną chemię dla przemysłu i transportu.

  Celem tego projektu „WTÓRPLAST group” jako wyłącznego partnera handlowego i dystrybutora w Polsce, produktów „WVT INDUSTIES”, jest dostarczanie poprzez „WT CHEMICALS” najnowocześniejszych profesjonalnych rozwiązań w zakresie utrzymania szeroko pojętej czystości w przemyśle i transporcie, mającej ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa oraz sprawności technicznej i trwałości wykorzystywanych urządzeń i sprzętu.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www