MenuMenu
pl | en

  Atel Electronics

  Oleksa 121
  45-231 Opole

  77 455 60 76

  www.atel.pl
  cust@atel.pl

  Atel Electronics od 28 lat zajmuje się importem i dystrybucją aktywnych oraz pasywnych elementów sieci teleinformatycznych, przyrządów  pomiarowych oraz narzędzi instalacyjnych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy ORing Industrial Networking w Polsce dostarcza zaawansowane rozwiązania komunikacyjne dla kolejnictwa w dziedzinie komunikacji przewodowej oraz bezprzewodowej spełniające normy EN50155. Od lat dynamicznie rozwijanym działem są pasywne i aktywne komponenty używane w technice światłowodowej. Silną pozycję na rynku zawdzięcza bezpośrednim kontaktom z producentami z krajów Dalekiego Wschodu, USA oraz Australii. Odbiorcami są firmy z całej Europy. Oferta kierowana jest do firm wykonujących sieci komputerowe, telefoniczne, telewizji kablowej oraz instalacje przemysłowe, jak również zajmujących się produkcją i dystrybucją wyrobów elektronicznych.
  Dzięki obecności na największych światowych imprezach targowych Atel Electronics oferuje najnowsze rozwiązania stanowiące odbicie światowych trendów technologii teleinformatycznych. Atel Electronics jest członkiem-założycielem Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, wieloletnim członkiem Loży Opolskiej Business Centre Club oraz członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług Na Rzecz Kolei.


   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www