MenuMenu
pl | en

  Radpol S.A.

  Batorego 14
  77-300 Człuchów

  +48 59 834 22 71

  radpol@radpol.com.pl

  Grupa Radpol to wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Kluczowymi odbiorcami produktów Grupy są takie sektory jak energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, kolejnictwo czy motoryzacja.

  Działalność Grupy RADPOL skoncentrowana jest w kilku odrębnych segmentach operacyjnych, między którymi zachodzą liczne synergie produktowe i rynkowe. Dzięki ich efektywnemu wykorzystaniu możliwa jest maksymalizacja wartości oferowanych rozwiązań. Grupę tworzy pięć nowoczesnych zakładów: RADPOL w Człuchowie, ELEKTROPORCELANA w Ciechowie, RURGAZ w Lublinie, WIRBET w Ostrowie Wielkopolskim oraz FINPOL ROHR w Lublinie.

  RADPOL S.A. jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych i specjalizuje się w produktach z uszlachetnionego polietylenu, które powstają na bazie własnych mieszanek materiałowych. Dzięki wykorzystaniu unikalnej technologii sieciowania radiacyjnego, Spółka z powodzeniem rywalizuje z zagranicznymi konkurentami. Radpol stosuje unikalną technologię wykorzystania na skalę przemysłową akceleratorów elektronowych, jako jedna z niewielu firm europejskich.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www